WP Job Manager Emails - en to bg translation catalogue (282 entries)

en:  Successfully Activated!
bg:  Успешно активиран!

en:  Successfully Deactivated!
bg:  Успешно деактивира!

en: %1$s email template restored from %2$s revision.
bg: %1$ s имейл шаблон, възстановени от %2$ s преразглеждане.

en: %s About to Expire
bg: %s е наоколо към издишвам

en: %s Admin Area Edit/View URL
bg: %s администратор област редакция/преглед на URL

en: %s Admin URL
bg: %s администратор URL

en: %s Application Email
bg: %s приложението имейл

en: %s Application Email (if set), same as [application]
bg: %s приложение имейл (Ако зададете), същото като [приложение]

en: %s Candidate Name
bg: %s кандидат име

en: %s Content
bg: съдържание на %s

en: %s Dashboard URL
bg: URL адрес на таблото на %s

en: %s Description
bg: описание на %s

en: %s Email Based Application
bg: %s имейл базирано приложение

en: %s Email Template
bg: %s имейл шаблон

en: %s Email Templates
bg: %s имейл шаблони

en: %s Expiring Soon
bg: %s изтича скоро

en: %s Frontend Listing URL
bg: %s интерфейса листинг URL

en: %s Title
bg: Заглавие на %s

en: %s email has been disabled
bg: %s имейл е забранена

en: %s email has been enabled, and will now be used for emails.
bg: %s имейл е разрешен и сега ще се използва за имейли.

en: %s email template draft updated.
bg: %s имейл шаблон на проект актуализиран.

en: %s email template successfully created.
bg: %s имейл шаблон създадена успешно.

en: %s email template successfully saved.
bg: %s имейл шаблон настил.

en: %s email template successfully submitted.
bg: %s имейл шаблон успешно подаден.

en: %s email template successfully updated.
bg: %s имейл шаблон актуализирана успешно.

en: <a href="%1$s">Please activate your license key</a> in order to receive updates and support for "%2$s".
bg: <a href="%1$s"> моля активирате своя лицензионен ключ</a> за да получавате актуализации и поддръжка за "%2$ s".

en: A candidate has applied online for the position "%s".
bg: Кандидат е подал заявление онлайн за позицията "%s".

en: A new resume has just been submitted by *%s*. The details of their resume are as follows:
bg: Нов възобновява току-що е била представена от * %s *. Подробностите на техните възобнови са както следва:

en: Activate License
bg: Активиране на лиценз

en: Activated:
bg: Активира:

en: Activating ...
bg: Активиране...

en: Add New %s Email Template
bg: Добавяне на нов %s имейл шаблон

en: Adding the <code>label</code> argument will output the label for the field before the value.
bg: Добавяне на <code>етикет</code> аргумент ще изведе етикетът за полето преди стойността.

en: Admin Email
bg: Администратор имейл

en: Administrator email (admin_email option value)
bg: Администратор имейл (admin_email опцията стойност)

en: Advanced Arguments will only output if there is a value
bg: Разширено аргументи ще продукция само, ако има стойност

en: Advanced Each Usage
bg: Разширено всяко използване

en: Advanced Shortcode Attributes/Arguments
bg: Разширено Shortcode атрибути/аргументи

en: Advanced shortcode arguments <strong>can</strong> be mixed with standard shortcode arguments.
bg: Разширено shortcode аргументи <strong>могат да</strong> бъдат смесени със стандартни shortcode аргументи.

en: After %s Location Changed/Updated
bg: След %s местоположение промяна/осъвременяване

en: After %s Saved/Updated
bg: След %s записани/осъвременяване

en: All %s Fields
bg: Всички полета за %s

en: All content inside the <code>[each xxx_xxx][value][/each]</code> shortcode will be output for each value.
bg: Цялото съдържание вътре в <code>[всяка xxx_xxx] [стойност] [/ всеки]</code> shortcode ще бъдат изведени за всяка стойност.

en: All standard shortcode arguments <strong>must</strong> use the standard argument format
bg: Всички стандартни shortcode аргументи <strong>трябва да</strong> използват стандартен аргумент формат

en: Any meta key
bg: Всеки мета ключ

en: Any meta key(s) (comma separated)
bg: Всеки мета клавиши (разделени със запетая)

en: Applied with Email Template
bg: Приложен с шаблон на имейл

en: Are you sure you want to remove this configuration?
bg: Наистина ли искате да премахнете тази конфигурация?

en: Argument
bg: Аргумент

en: Arguments:
bg: Аргументи:

en: As most WordPress users are already familiar with shortcodes, and how they work, that is why I decided to use shortcodes as the <em>template variables</em> to insert dynamic values from listings and other sources, as well as to allow you to form conditional statements, and another features that will soon be included with this plugin.
bg: Тъй като повечето WordPress потребителите вече са запознати с shortcodes, и как те работят, което е защо реших да използвам shortcodes като <em>шаблон променливи</em>, за да вмъкнете динамични стойности от листинги и други източници, както и да ви позволи да форма условно отчети и друга функции, които скоро ще бъдат включени с този плъгин.

en: Assuming there were three total files, this would be the output after the loop finishes.
bg: Ако приемем, имаше три общо файлове, това ще бъде изхода, след цикъл завършва.

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: Attributes/Arguments & Usage Examples
bg: Атрибути/аргументи & примери в употреба

en: BCC (optional)
bg: СК (по избор)

en: Because the field had a value, the content inside of open/close shortcode is output.
bg: Защото полето имали стойност, съдържанието на вътрешността на отваряне/затваряне shortcode е готова продукция.

en: Because the if statement validated as false, and there was an [else] shortcode, so all content after [else] is output.
bg: Защото ако изявление потвърдени като фалшиви, и имаше [друго] shortcode, така че цялото съдържание след [другаде] е готова продукция.

en: Because the if statement validated as true, content inside the if statement is output.
bg: Защото ако изявление утвърдени като вярно, съдържанието вътре if изявление е готова продукция.

en: Cancel
bg: Отказ

en: Candidate Name:
bg: Име на кандидат:

en: Candidate Phone Number:
bg: Кандидат телефонен номер:

en: Candidate phone not provided
bg: Кандидат телефон не предвижда

en: Close
bg: Затвори

en: Comma separated email addresses to send a Blind Carbon Copy to.
bg: Имейл адреси за изпращане на скрито копие до разделени със запетая.

en: Connection failed to the License Key API server - possible server issue.
bg: Неуспешна връзка към позволително ключ API сървъра - възможно сървър проблем.

en: Content
bg: Съдържание

en: Currently Active Email ID
bg: В момента активни имейл ID

en: Currently the only supported argument for each statements is a field meta key.
bg: В момента единственият поддържан аргумент за всяка отчети е поле meta ключ.

en: Currently the only supported argument for if statements is a field meta key.  In an upcoming release you will be able to call supported functions, as well as use AND/OR in the if statement.
bg: В момента единственият поддържан довод за ако отчети е поле meta ключ.  В предстоящото освобождаване ще успеете да се обадя поддържа функции, използването и/или в if изявление.

en: Currently, the only supported argument for the each shortcode is a meta key (more to be added soon).  In the example below, replace %s with the meta key you want to use.
bg: В момента единственият поддържан аргумент за всяка shortcode е мета ключ (повече да бъде добавена скоро).  В примера по-долу, замествам %s с мета клавиша, който искате да използвате.

en: Currently, the only supported argument for the if statement is a meta key (more to be added soon).  In the example below, replace %s with the meta key you want to use.
bg: В момента, единственият поддържан довод за if изявление е мета ключ (повече да бъде добавена скоро).  В примера по-долу, замествам %s с мета клавиша, който искате да използвате.

en: Customize how many times to repeat the divider string, default is <code>12</code>
bg: Персонализиране на колко пъти да повтарям низа на разделителя, по подразбиране е <code>12</code>

en: Customize meta keys to skip when outputting groups of fields (like job_fields and resume_fields).  In this example we skip outputting the job_title and job_file.
bg: Персонализиране на мета клавиши, за да прескочите когато извеждането на групи или полета (като job_fields и resume_fields).  В този пример ние прескочите, извеждането на job_title и job_file.

en: Customize order of shortcode output. In this example we move <code>before</code> in front of <code>top_divider</code>.  <strong>Order must be in a comma separated!</strong>Default order is:<br/><em>top_divider,before,content,label,value,after,bottom_divider</em>
bg: Персонализиране на реда на shortcode продукция. В този пример се движим <code>преди</code> пред <code>top_divider</code>.  <strong>Поръчка трябва да бъде в запетаи!</strong> По подразбиране редът е: <br/> <em>top_divider преди, съдържание, етикет, стойност, след това, bottom_divider</em>

en: Customize the separator used for any multiple field types (saved as array), such as file (multiple), and taxonomy field types.  This example we use a line break instead of comma.  Default separator is <code>, </code>
bg: Персонализиране разделителят, използван за всяко множество типове полета (записани като масив), като например файл (множествена), както и типове на полета за класификация.  Този пример ние използваме нов ред вместо запетая.  Разделител по подразбиране е <code>,</code>

en: Customize the string used for building the divider (see advanced arguments), default is <code>-</code>
bg: Персонализиране на низ, използван за изграждане на разделител (виж Разширено аргументи), по подразбиране е <code>–</code>

en: Date: %s
bg: Дата: %s

en: Deactivate License
bg: Дезактивиране на лиценз

en: Deactivate the %s License?
bg: Дезактивиране на %s лиценз?

en: Deactivating ...
bg: Дезактивирането на...

en: Default From Email
bg: По подразбиране от имейл

en: Default From Name
bg: По подразбиране от името

en: Default email to use in %s emails (can also be set per template).
bg: По подразбиране имейл, за да използвате в %s имейли (може да се настрои на шаблон).

en: Default name to use in %s emails (can also be set per template).
bg: Име по подразбиране да се използват в %s имейли (може да се настрои на шаблон).

en: Defaults
bg: По подразбиране

en: Defines when to send the email
bg: Определя кога да се изпрати на имейл

en: Delete
bg: Изтриване

en: Description
bg: Описание

en: Disable
bg: Правя неспособен

en: Disabled
bg: Хора с

en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: С увреждания <span class="count"> (% s)</span>
bg[1]: С увреждания <span class="count"> (% s)</span>

en: Divider
bg: Разделител на класьор

en: Do <strong>not</strong> use an advanced shortcode argument in a standard argument format!
bg: Да <strong>не</strong> се използва разширено shortcode аргумент във формат на стандартен аргумент!

en: Double click on a shortcode to insert in the content area
bg: Щракнете двукратно върху shortcode да вмъкнете в областта на съдържанието

en: Download:
bg: Изтегляне:

en: Draft
bg: Проект

en: Dropdown Labels
bg: Етикети на падащ списък

en: Each Attributes/Arguments
bg: Всяка атрибути/аргументи

en: Each Shortcode
bg: Всеки Shortcode

en: Edit
bg: Редактиране

en: Edit %s Email Template
bg: Редактиране на %s имейл шаблон

en: Education:
bg: Образование:

en: Email %s details to the admin/notification recipient after submission.
bg: Имейл %s подробности на администратор/обявяване получателя след подаване.

en: Email Format
bg: Имейл формат

en: Email Subject
bg: Имейл обект

en: Email Templates
bg: Имейл шаблони

en: Emails
bg: Имейли

en: Employer: %s
bg: Работодател: %s

en: Enable
bg: Разреши

en: Enabled
bg: Разрешено

en: Enter your license key and email and hit return. A valid key is required for updates.
bg: Въведете лиценз ключ и електронна поща и удар връщане. Валиден ключ е необходим за актуализации.

en: Error
bg: Грешка

en: Error determining the plugin Product ID.
bg: Грешка при определяне на приставката произведение ID.

en: Error pulling the email associated with the license key from option data.
bg: Грешка дърпа имейл, свързани с лицензионен ключ от опцията данни.

en: Error pulling the instance ID associated with the license key from option data.
bg: Грешка при издърпване ИД на екземпляр, свързани с лицензионен ключ от опцията данни.

en: Error pulling the license key from option data.
bg: Грешка при издърпване на позволително ключ от опцията данни.

en: Error!
bg: Грешка!

en: Example
bg: Пример

en: Experience:
bg: Професионален опит:

en: For Each Loop
bg: За всяка линия

en: For instance, if you were to use the standard shortcode method on a field that is not required, that means there may be some listings that do not have a value. Using the advanced method you can set the text to display before the value of the field, and only have it output if that field has a value.
bg: Например ако сте били да се използва стандартен shortcode метод в поле, което не е задължително, това означава, че може да има някои обяви, които нямат стойност. Използване на разширени метода можете да зададете текстът да се показва преди стойността на полето и само го има изход, ако това поле има стойност.

en: From Email (optional)
bg: От имейл (по избор)

en: From Name (optional)
bg: От име (по желание)

en: Hello
bg: Здравейте

en: Here are the job details from the listing:
bg: Ето информация за работа от списъка:

en: Hide notice
bg: Скрий известие

en: Hook
bg: Кука

en: Hover over a shortcode to view the description
bg: Задръжте над shortcode да видите описанието

en: If Shortcode
bg: Ако Shortcode

en: If neither are showing, that means there is no custom email attached to that action.
bg: Ако нито се показват, това означава, че там е никакъв избор email към това действие.

en: If the field does not have a value, no content inside the open/close shortcode is output.
bg: Ако полето няма стойност, без съдържание вътре отваряне/затваряне shortcode е изход.

en: If using a shortcode that is a meta key, and the listing has no value, the shortcode will
bg: Ако използвате shortcode това е мета ключ, и регистрация е без стойност, на shortcode ще

en: If you continue receive this error, please submit a <a target="_blank" href="%s">support ticket</a>.
bg: Ако продължавате да получавате тази грешка, моля да представи <a target="_blank" href="%s"> билет подкрепа</a>.

en: If you use one of the advanced arguments like <code>label</code> or <code>divider</code>, it will only output if the field has a value.
bg: Ако използвате един от напредналите аргументи като <code>етикет</code> или <code>разделител</code>, го ще продукция само ако полето има стойност.

en: If/Else Attributes/Arguments
bg: Ако/иначе атрибути/аргументи

en: If/Else Statement
bg: Ако/друго изявление

en: If/Else statement to output specific content based on whether a field has a value or not.
bg: Ако/друго изявление да извежда специфично съдържание въз основа на това дали полето има стойност, или не.

en: Installed Version:
bg: Инсталирана версия:

en: Job
bg: Работа

en: Job Email Template Overview
bg: Работа имейл шаблон преглед

en: Job Salary:
bg: Работа заплата:

en: Job Salary:
bg: Работа заплата:

en: Job Title:
bg: Длъжност:

en: Job Title: %s
bg: Длъжност: %s

en: Just a heads up! Your web hosting server is using an <strong><em>old, unsupported, and no longer maintained</em></strong> version of PHP, version %1$s or older! <a href="%2$s" target="_blank">EOL (End of Life)</a> for PHP %1$s was <strong>%3$s ago</strong>!</p><p>You are strongly urged to upgrade to a current version, as using older versions may expose you to security vulnerabilities and bugs that have been fixed in more recent versions of PHP.  <a href="http://www.wpupdatephp.com/update/" target="_blank">Click here</a> for more information about <a href="http://www.wpupdatephp.com/update/" target="_blank">how you can update</a> ... or <strong><a href="%4$s">Hide this Notice Forever!</a></strong><br/><br />
bg: Само главите горе! Вашият уеб хостинг сървър използва <strong><em>стар, неподдържани и вече поддържа</em></strong> версия на PHP, версия %1$ s или по-големи! <a href="%2$s" target="_blank"> EOL (края на живота)</a> за PHP %1$ s е <strong>%3$ s преди</strong>!</p> <p>Ви силно насърчаваме да надграждане до текущата версия, като използват по-стари версии може да ви изложи на уязвимости в сигурността и бъгове, които са били определени в по-новите версии на PHP.  <a href="http://www.wpupdatephp.com/update/" target="_blank"> Щракнете тук</a> за повече информация относно <a href="http://www.wpupdatephp.com/update/" target="_blank"> как да актуализирате</a>... или <strong><a href="%4$s"> скриете този известие завинаги!</a></strong> <br/> < br / >

en: Last Updated
bg: Последна актуализация

en: License
bg: Лиценз

en: Links:
bg: Връзки:

en: Loading
bg: Зареждане на

en: Location: %s
bg: Местоположение: %s

en: Loop through each file in the job_downloads meta, and output Download: before a link to each download.
bg: / / Loop през всеки файл в job_downloads мета, както и изход изтегляне: преди връзка към всяко изтегляне.

en: Loop through each file in the job_region meta, and output each value inside %s HTML element, surrounded by a %2$s HTML element.
bg: / / Loop през всеки файл в job_region мета, както и изход всяка стойност вътре %s HTML елемент, заобиколен от %2$ s HTML елемент.

en: Main %s Content
bg: Основни %s съдържание

en: Metabox Colors
bg: МЕТАБОКС цветове

en: Multiple arguments can be specified in a shortcode.
bg: Множество аргументи могат да бъдат уточнени в shortcode.

en: My Account
bg: Моят акаунт

en: Myles McNamara
bg: Майлс Макнамара

en: New %s Created/Submitted
bg: Нов %s създадени/предоставени

en: New %s Email Application
bg: Ново приложение за електронна поща на %s

en: New %s Email Template
bg: Нов %s имейл шаблон

en: New %s Notification
bg: Уведомяване за нова %s

en: New %s Recipient
bg: Нов %s получател

en: New %s Submission, [job_title]
bg: Нов %s представяне, [job_title]

en: New %s Submitted
bg: Нов %s предоставени

en: New %s Submitted Email
bg: Нов %s предоставени имейл

en: New Resume Submission From %s
bg: Нови Resume представяне от %s

en: New Resume Submitted Template
bg: Нов възобновява предоставени шаблон

en: No
bg: Не

en: No %s Email Templates Found
bg: Няма %s имейл шаблони намерени

en: No %s Email Templates Found in Trash
bg: Няма %s имейл шаблони намерени в кошчето

en: Non-Meta Key Shortcode
bg: Мета ключови Shortcode

en: Optional Meta Key
bg: По избор Meta ключ

en: Or you can contact them directly at: %s.
bg: Или можете да се свържете с тях директно на адрес: %s.

en: Overview
bg: Общ преглед

en: Placement of advanced shortcode arguments does not matter (ie <code>top</code> before <code>divider</code> )
bg: Поставяне на разширени shortcode аргументи няма значение (т.е. <code>top</code> преди <code>разделител</code>)

en: Plugin Not Found
bg: Плъгин не е намерен

en: Plugins
bg: Плугинз

en: Populate dynamic values into your email template.
bg: Динамичните стойности се пренесат във вашия имейл шаблон.

en: Qualification: %s
bg: Квалификация: %s

en: Replace %1$s with the meta key of the field you want to check for a value.  In the example on the left, the meta key checked for a value is %2$s
bg: Замени %1$ s с meta ключ на полето, което искате да проверите за стойност.  В примера отляво meta ключ шаря за стойност е %2$ s

en: Replace %1$s with the meta key of the field you want to run through the foreach loop.  In the example on the left, the meta key to loop through is %2$s
bg: Замени %1$ s с meta ключ на полето, което искате да стартирате чрез на цикъла foreach.  В примера отляво мета ключът да обходите масива е %2$ s

en: Required Meta Key
bg: Изисква Meta ключ

en: Result
bg: Резултат

en: Resume
bg: Възобнови

en: Resume Email Template Overview
bg: Възобнови имейл шаблон преглед

en: Search %s Email Templates
bg: Търси %s имейл шаблони

en: Select a meta key ...
bg: Изберете ключ за мета...

en: Select any meta keys below that you would like to add as an attachment to the email that is sent.
bg: Изберете мета ключове под които искате да добавите като прикачен файл към имейл, който е изпратен.

en: Send Email Action ...
bg: Изпрати имейл действие...

en: Send Email Actions
bg: Изпращане на имейл дейности

en: Shortcode is replaced with value from field.
bg: Shortcode се заменя със стойност от поле.

en: Shortcode to create conditional statements in your email template.
bg: Shortcode да създадете условно отчети във вашия имейл шаблон.

en: Shortcode to customize output of array fields in a foreach loop.
bg: Shortcode да персонализирате продукцията от масива полета в цикъл foreach.

en: Shortcodes, Documentation, and Help ...
bg: Shortcodes, документация и помощ...

en: Standard Each Usage
bg: Стандартна всяко използване

en: Standard If/Else Usage
bg: Стандартни ако/друго използване

en: Standard Shortcode Attributes/Arguments
bg: Стандартни Shortcode атрибути/аргументи

en: Standard Shortcode Usage
bg: Стандартна Shortcode употреба

en: Standard Shortcode Usage (Open & Closing Tags)
bg: Стандартна Shortcode употреба (отворен & затварящи тагове)

en: Standard usage with field meta key used as shortcode.
bg: Стандартна употреба с поле meta ключ използван като shortcode.

en: Status
bg: Статус

en: String to output after field value (and label).
bg: Струнен да изход след стойността на полето (и издател).

en: String to output after field value.
bg: Низ продукция след стойността на полето.

en: Subject
bg: Темата

en: Success
bg: Успех

en: Support
bg: Поддръжка

en: Template Title
bg: Заглавие на шаблона

en: The %s description is as follows:
bg: Описанието на %s е както следва:

en: The %s shortcode is optional
bg: %S shortcode е по избор

en: The <code>[each xxx_xxx]</code> shortcode can only be used with multiple field types!
bg: <code>[Всеки xxx_xxx]</code> shortcode могат да се използват само с множество типове полета!

en: The actions listed in the dropdown box define when you want this email to be sent.  Only one email template can be active for each action.  As an example, if you enable this template and there is already another template enabled with the same action ... the other template will be disabled and this one will be used.
bg: Действията, изброени в падащото меню определи когато искате този имейл, за да бъдат изпратени.  Само един имейл шаблон може да бъде активна за всяко действие.  Като пример ако разрешите този шаблон и вече има друг шаблон, разрешени със същото действие... друг шаблон ще бъде забранено и ще бъде използван този един.

en: The arguments below can be added in the opening shortcode tag, based on your preference.
bg: По-долу аргументите могат да бъдат добавени в откриването shortcode маркер, на базата на вашите предпочитания.

en: The content of their resume is as follows:
bg: Съдържанието на техните възобнови е както следва:

en: The default and standard usage of a shortcode is very simple, and all you need to do is enter the shortcode exactly as you see it in the shortcode metaboxes on this page.
bg: По подразбиране и стандартна употреба на shortcode е много проста, и всичко, което трябва да направите е да въведете shortcode, точно както го виждате в shortcode metaboxes на тази страница.

en: The majority of standard shortcode arguments are supported in the each shortcode.  This include before, after, order, divider, etc.
bg: В всяка shortcode се поддържат по-голямата част от стандартните shortcode аргументи.  Това включва преди, след, поръчка, разделител и др.

en: The meta key to use when the each loop is processed.
bg: Meta ключ да се използва при всяка итерация се обработва.

en: The meta key to use when the if/else statement is processed.
bg: Meta ключ да се използва при ако/друго изявление се обработва.

en: The meta key you use <strong>MUST</strong> be a field that is saved as an array.  Example would be a file field type that is configured to support multiple files.  You can also use any kind of taxonomy field as well.
bg: Мета клавиша, който използвате, <strong>трябва да</strong> бъде поле, в което се записва като масив.  Пример ще бъде тип на поле за файл, който е конфигуриран да поддържа множество файлове.  Можете също да използвате всякакъв вид както и поле за класификация.

en: The meta keys to skip when outputting all fields
bg: Мета ключовете да пропуснете при извеждане на всички полета

en: The requested default email template has been generated, and set to disabled. Click <a href="%s">here</a> to edit it.
bg: Исканият подразбиращия се шаблон на имейл е бил генериран и поставям към правя неспособен. Щракнете <a href="%s"> тук</a> за да го редактирате.

en: There are two different default emails for WP Job Manager Resumes, one for when new resume's are submitted, and one for when visitors apply to a job with a resume.
bg: Има два различни по подразбиране имейли за WP работа мениджър автобиографии, за когато са предоставени нови възобнови и един за когато посетителите се прилагат към работа с автобиография.

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s">update now</a>.
bg: Налице е нова версия на %1$ s наличен. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s"> Преглед версия %3$ s детайли</a> или <a href="%4$s"> актуализация сега</a>.

en: There was an error creating the default email template:<br /> %s
bg: Възникна грешка при създаване на шаблон по подразбиране имейл: < br / > %s

en: These emails are automatically created and set to disabled whenever you install this plugin ... if for some reason you removed or changed them, and need to regenerate them, click the appropriate button below.
bg: Тези имейли се създават автоматично и комплект за инвалиди всеки път, когато инсталирате този плъгин..., ако по някаква причина премахнати или да ги променя и трябва да ги регенерира, щракнете върху съответния бутон по-долу.

en: This Email Template
bg: Този шаблон за имейл

en: This field is required!
bg: Това поле е задължително!

en: This method is useful whenever you only want to output text if the listing has a value for that field/shortcode.
bg: Този метод е полезен, когато искате да изходен текст, ако обявата е на стойност за това поле/shortcode само.

en: This page you are viewing contains a list of all the email templates for this specific group.
bg: Тази страница разглеждате съдържа списък на всички шаблони за имейл за тази специфична група.

en: This will output a divider BOTH above AND below the value (see standard args for customizing divider).  This is the same as using <code>[job_salary divider top bottom]</code>.
bg: Това ще изведе разделител над и под стойността (виж стандарт опцията за персонализиране на разделител).  Това е същото като използването <code>[job_salary разделител най-долу]</code>.

en: This will output a divider, but only the bottom divider, as well as the label.  This argument should only be used along with the divider argument.
bg: Това ще изведе делител, но само отдолу разделител, както и етикета.  Този аргумент трябва да се използва само заедно с делител на аргумента.

en: This will output a divider, but only the top divider.  This argument should only be used along with the divider argument.
bg: Това ще изведе делител, но само горния разделител.  Този аргумент трябва да се използва само заедно с делител на аргумента.

en: Tips
bg: Съвети

en: Title
bg: Заглавие

en: To (optional)
bg: Да (по избор)

en: Translations
bg: Преводи

en: URL to the %s Dashboard
bg: URL към %s таблото

en: Uknown Error! Refresh the page and try again.
bg: СПЛАВКОМЕРС АД грешка! Обновете страницата и опитайте отново.

en: Unable to determine slug to deactivate license.
bg: Не може да определи Плужек да дезактивирате лиценз.

en: Unable to determine slug, license key, and/or email to activate license, contact support.
bg: Не може да определи плужек, лицензионен ключ или имейл, за да активирате лиценз, обърнете се към поддръжката.

en: Usage
bg: Използване

en: Usage:
bg: Начин на употреба:

en: Use an open and closing shortcode to output the content inside, if the field has a value.
bg: Използване на отваряне и затваряне shortcode да извежда съдържанието на вътре, ако полето има стойност.

en: User Application Message
bg: Потребителски прилагането съобщение

en: Value of the "Notify Email Address(es)" Resume Manager setting, if set, otherwise the admin email.
bg: Стойността на "Уведомява имейл адреси" възобнови мениджър настройка, ако зададете, в противен случай имейл администратор.

en: Values are output in an unordered list format, with each item surrounded by a list item element.
bg: Стойностите са продукция в неподреден списък формат, с всяка позиция, заобиколен от елемент на елемент на списък.

en: View %s Email Template
bg: Преглед на %s имейл шаблон

en: WP Job Manager - Emails
bg: WP работа мениджър - имейли

en: WP Job Manager - Emails is missing requirements and has been <a href="%s">deactivated</a>. Please make sure all requirements are available.
bg: WP работа мениджър - имейли липсва изисквания и е бил <a href="%s"> деактивиран</a>. Проверете дали всички изисквания са налични.

en: When a %s Location is Changed or Updated
bg: Когато %s местоположение е промяна или актуализирани

en: When a %s is Saved/Updated on Frontend
bg: Когато %s е записан/промяна на интерфейса

en: When a %s is about to expire
bg: Когато %s е наоколо към издишвам

en: Will output a divider to separate content sections
bg: Ще изведе разделител за разделяне на съдържанието раздели

en: Will output all %s in list format
bg: Ще изведе всички %s в списъчен формат

en: Yes
bg: Да

en: You can create multiple templates for a single action, but again, only one can be active at a time.
bg: Можете да създадете няколко шаблони за едно действие, но отново, само един може да бъде активен в даден момент.

en: You can find documentation on how to use shortcodes, the supported arguments, and example code, as well as additional help information, by clicking on this help dropdown link.
bg: Можете да намерите документация за това как да използвате shortcodes, подкрепени аргументи и примерен код, както и информация за допълнителна помощ, като щракнете върху връзката за падащото меню за тази помощ.

en: You can find the <strong>Email</strong> sub-menu item under each parent menu item that supports Email Templates for WP Job Manager.
bg: Можете да намерите <strong>имейл</strong> под-меню под всеки родителски елемент на меню, който поддържа имейл шаблони за WP работа мениджър.

en: You can mix both advanced and standard arguments, but do not use an advanced argument in the standard argument format.
bg: Можете да смесвате и двете напреднали и стандартните аргументи, но не използвайте Разширено аргумент във формат на стандартен аргумент.

en: You can only use this shortcode with field types that are saved as an array of values. This includes file (must be multiple), and taxonomy field types.
bg: Можете да използвате само тази shortcode с типове на полета, които са записани като масив от стойности. Това включва файл (трябва да бъде повече от един) и типове на полета за класификация.

en: You can view their online resume here: %s.
bg: Можете да видите техните онлайн възобнови тук: %s.

en: You can view this %1$s here: %2$s
bg: Можете да видите този %1$ s тук: %2$ s

en: You can view this resume here: %s
bg: Можете да видите това Резюме тук: %s

en: You can view/edit this %1$s in the backend by clicking here: %2$s
bg: Можете да видите/редактиране този %1$ s в гръб като кликнете тук: %2$ s

en: You can view/edit this resume in the backend by clicking here: %s
bg: Можете да видите/редактиране това Резюме в гръб като кликнете тук: %s

en: You have successfully activated the %s license, and will now be able to automatically upgrade this plugin through WordPress when an update is available.
bg: Сте активирали успешно на %s лиценз и сега ще бъде в състояние да автоматично upgrade този плъгин чрез WordPress, когато е налична актуализация.

en: You have successfully deactivated the %s license.
bg: Успешно сте дезактивирали %s лиценз.

en: You may notice that some actions/hooks have different wording next to them.  This is used to show if there is already another template tied to that hook/action, etc.
bg: Може да забележите, че някои действия/куки имат различни думи до тях.  Това се използва да покаже, ако вече има друг шаблон, обвързани с тази кука/действие и др.

en: You must use the format of <code>argument="value"</code> for any standard shortcode arguments. The argument equal to the value, enclosed in single or double quotes.
bg: Вие трябва да използвате формат на <code>аргумент = "стойност"</code> за всеки стандартен shortcode аргументи. Аргумент, равна на стойността, затворени в единични или двойни кавички.

en: as you activated another email template with the same email/hook action.
bg: както ти активира друг имейл шаблон със същия имейл/кука действие.

en: csv string
bg: CSV низ

en: divider
bg: разделител на класьор

en: https://plugins.smyl.es
bg: HTTPS://plugins.smyl.ES

en: https://smyl.es
bg: HTTPS://smyl.ES

en: integer
bg: цяло число

en: is an action that already has an email template.  If you choose that action, this email template will be saved as disabled.
bg: е действие, което вече има шаблон на имейл.  Ако изберете това действие, този имейл шаблон ще бъде записан като забранена.

en: means this email template is active for that action.
bg: означава този имейл шаблон е активен за това действие.

en: meta key
bg: meta ключ

[ctx: post status]
en: Disabled
bg: Хора с

en: sMyles Plugins Licensing
bg: sMyles плъгини за лицензиране

en: string
bg: низ

en: with value
bg: със стойност

en: without value
bg: без стойност
